Jsem doma, aneb pobyt byl super

26. dubna 2016 v 16:19 | Xuxumber |  Z mého životaNAZDÁREK ÚSTECKÝ KLOBÁSY!

Jsem doma z ozdravného pobytu na kterém jsem byla se školou. Přijeli jsme v pátek, byla jsem ovšem dost unavená a tak trochu nachcípaná. Nebyl ten pobyt "ozdravný" jen ironicky? Každopádně, hodlám být zase aktivní a buď dnes, nebo zítra vydám první díl kapitolové povídky kterou slibuju už celkem dlouho. Pokud si ovšem chcete přečíst nějakou mou tvorbu, najdete mě na Wattpadu jako Okurkový Salát tak pokud budete chtít, můžete tam zavítat. :)
Na fotce: Kačka, Monča a já xD


Pobyt

Kde jsme to vlastně byli? Místo pobytu byla chata Lesanka, Mariánská, což je kousek od Jáchymova kam jsme chodili pěšky. Cesta do něj byla celkem ucházející ale cesta z něj už ne. :D První den co jsme přijeli jsme očekávali krásné pokoje které jsme viděli na internetu, ovšem poté co jsme s holkama vlezly do pokoje se nám dostalo zklamání. Hezké pokoje byly v horním patře a hádejte kde jsme byly my? Tamtadadá, ano vyhráváš zlatého bludišťáka protože odpověď je že my byly v dolním!!! Ovšem to nám nezkazilo tu srandu kterou jsme tam zažily. Hodnotili jsme kdo má v jakém pokoji který obraz, naše kytka se nám zrovna nelíbila. xD No, v ten den jsme šli na oběd a mohu vám potvrdit, že vaří skvěle! Skutečně, všechno jsem snědla! Ten večer jsme trávili ve společenské místnosti kde jsme vlastně trávily všechny večery za ten týden. Buď jsme se na něco dívali na plátně, měli superstar a nebo dokonce i disco. Za ten týden se toho dost událo. Například jsme se neustále tlemily u stolu a bavili jsme se o pornu s čajovou lžičkou, spekulovaly o tom, jak mi voní Monči bačkory a to nejdůležitější... ZA VŠECHNO MŮŽE CARL!!! xDD A pokud se ptáte kdo to je, odpovím vám jasně. Je to bílá plyšová alpaka s růžovou mašlí.

Vypadá asi takhle akorát tady je bez mašle. So badass!

Nebo na co budu vzpomínat ještě do dlouho je to, že jsme s Mončou mluvili celkem úchylně o Lokim (z Thora, Avengers) a mluvili o tom, jak mu stojí růžky xDDD No, a najednou se otevřely dveře a tam učitelka. xDDD Když jsme se ptali jestli to slyšela, odpověď zněla: "Ano, všechno do detailu."
A taky jsem večer olizvala Kačky rameno :) :3

Nedokážu tu vypsat všechny ty věci, které se udály a které si budu pamatovat. Děkuji všem přátelům který mi tenhle výjezd zpříjemnili, a že se jim to sakra povedlo!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama