Dude, novinky a jiné blbosti

13. července 2016 v 17:38 | Xuxumber |  Planeta mého života

OH HELLO THERE

Pokud se nemýlím-ne nemýlím jsou prázdniny. Tak krásné počasí...ideální čas na to, abych zůstala doma yay! Teď mě asi máte za línou bramboru (Doitsu!) která trpí alergií na životní prostředí. Ale ona to je vlastně pravda lol xD Jsem ten typ člověka který raději zůstane na internetu. Kamarádů stejně moc nemám, když už bydlí daleko. Lidé okolo mě jsou... no... prostě jsou to ti typičtí frajírci kteří by mě nepochopili. Neříkám, že jsem něco víc, to ne. Mám za to, že lidé si jsou rovni. Myslela jsem tím, že by se nesnažili pochopit mou komplikovanou osobnost. Krom toho, vím také že lidé nemají moc v oblibě pesimistické holky. And that´s my life pls.

Jinak tohle jsem vytvořila za pár minut. Castiel je fab. A Destiel je můj oblíbený ship mezi noanime pairings. x3

Vím, že jsem určitě zase naslibovala spoustu věcí. Ale tak znáte mě. Krom toho, blog beru jako svůj volný čas, nikoliv povinnost. Takže se některým velice omlouvám, pokud by jste něco chtěli, připomeňte se v komentářích.

Jinak jsem přišla na to, že mám nějakou poruchu nebo co. Mamka mě chce vzít na psychiatrii ale pokud k tomu dojde, plánuji si útěk z domova. Jo, zní to šíleně. Zahodit školu (kterou už mám stejně podělanou tak co?) a dát se na jinou cestu života. Když to po sobě čtu, připadám si jak nějaký zakomplexovaný ímo. No, uvidím jak to se mnou dopadne...
Anyways, Xuxumber si založila instagram takže pokud chcete, můžete mi dát follow -w- Ano, nikdy bych nevěřila že si stáhnu další sračku ale ono to vlastně není až tak špatný. Doufám že mě to nepostihne úplně.
https://www.instagram.com/xuxumberlaminisuka/
Najdete tam mě, nebo třeba moje obrázky.

Slyšeli jste už o Pokémon Go? Já na tuhle hru čekám už od roku 2014 a hádejte co. Mám Windows Phone takže si chytím velký... Hrozně mě mrzí, že jsem velký fanda pokémonů a nemůžu hrát, kdežto nějaký "ovce" to hrají protože je to zase "in". Ale má to i své výhody protože mi to alespoň nebere můj čas. Ale i tak se to hodí protože bych s tím byla alespoň na vzduchu. No co se dá dělat.
Jinak, tohle je Eevee, můj nejoblíbenější pokémon od mého dětství a ještě NIKDY jsem to nezměnila! Nesnáším když to někdo píše jako "Eve" "Eeve" "Evee" nebo dokonce "Ivee" .__. Promiňte mou povrchnost ale fakt je to občas otřesný xD

Také jste se doslechli tu novinku o Bubble tea? Nedokážu uvěřit tomu, co jsem pila za sračku. Nepila jsem to jen jako nějaká ovce protože je tváří Teri Blitka ale čistě z důvodu, že mi chutnal. Ano, skutečně obsahuje rakovinotvorné látky, ale to dneska obsahuje vlastně většina potravin a nápojů. Jen se mi nelíbí, že odpadní youtuběři tohle propagují, když mají takovou moc nad mladšími diváky. Tahá to jen z rodičů peníze za éčka. Jako zdravý životní styl mi je u zadku ale platit velký prachy za rakovinu...no nevím. Krom toho, píšou že je to originální britský čaj přitom není. Jinak si ho sama občas koupím ale nedokážu si představit že bych tohle pila pravidelně. ufufu

Má oblíbená kapela Nightwish bude v ČR na Havířovských slavnostech, hádejte kdo tam nejede!!! Ano, vyhráváš zlatého bludišťáka! Jsem to já! Havířov je daleko a mě máti nepustí! Díky mami!

That´s all folks!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama