Téma týdne- Hluboko uvnitř

15. července 2016 v 17:04 | Xuxumber |  Ostatní

A jsem tady po dlouhé době s nějakým tématem na týden. Mám spoustů nápadů na články a recenze ale řekla jsem si, že by bylo zajímavé zpracovat také něco na dané téma. Konečně mám alespoň trochu času, no snad chápete- povinnosti a jiné věci. Krom toho mě dnes velmi "potěšilo" brzké ranní vstávání na očkování proti klíšťatům. Možná i v co nejbližší době natočím nějaké kecací video. Nevím totiž, kolik ještě na to budu mít času, musím se učit chemii. -.-" Nesnáším školu, zabíjí kreativitu a je smutné když si uvědomíte, jak dlouho jste tam strávili když to tam k smrti nesnášíte. Nechci tu bulet jako nějaká nácka ale já nesnáším školu celkově. Ale o tom zase někdy příště, už tak je atmosféra tohoto blogu dost pochmurná a já nechci z tohoto blogu udělat klubovnu pro emaře (nic proti emo stylu, snad chápete jak jsem to myslela). :D


Here we go!
Ze všeho nejprve je potřeba si uvědomit, co si vlastně pod takovýmto pojmem představíme (ani na to nemyslete vy perverzáci ._. :D Ale mě to vlastně taky napadlo huh). Dejme tomu, já si pod tímto pojmem vybavila osobu. Představte si jednoduchého panáčka, nedávejte mu jméno, nějak podrobnou tvář,oblečení. Prostě jednoduše nějak takhle:
Na první pohled se náš kamarád zdá veselý a má radost ze života. Některé menšiny tvrdí, že takto by měli vypadat všichni a já s tím souhlasím, ovšem do jisté míry. No ale nyní k věci. Aby jsme to trochu zjednodušili, pojmenujeme panáčka třeba "Bill". Jméno nám ale samozřejmě o našem příteli nic neprozrazuje, což znamená že můžeme v klidu pokračovat. Bill je velice přátelský. S každým velmi dobře vychází a rád pomáhá lidem. Krom toho se na všechny tak krásně usmívá! A takový člověk přeci nemůže být zlý! Není takový názor povrchní? Ano je. Ano, Bill skutečně pomáhá lidem, ale nikoliv protože mu na nich záleží ale spíše je využívá k svému vlastnímu prospěchu. Aby toho nebylo málo. Bill každého chválí. Chválí výkony, oblečení, vzhled. Ovšem svůj pravdivý názor nikdy neříká. A takový on je hluboko uvnitř. Znáte někdo taky takového Billa? Nebo jste tím Billem vy?

Ale pozor! Ještě jsme zapomněli na jeho bratra Tima!

(malování like a master xD)

Tim je přesným opakem svého bratra. Lidé ho nemají zrovna v oblibě, jelikož je neustále zamračený, vzteklý a nic se mu nelíbí. Na rovinu řekne co si myslí aniž by hleděl na něčí city. Nebo to alespoň tak vypadá. Na první pohled se nikomu zrovna nezamlouvá. Ovšem rozumný člověk ví, že tomu nemusí tak být doopravdy. Rozumný člověk ho bude pozorovat a zjišťovat, co Timovi tak vadí. Tim sice pomáhá lidem ale nikdy se u toho netváří nějak nadšeně. Pokud rozumný člověk Tima pochopil, ví to, že Timovi prostě chybí něčí společnost. Tim by se rád přátelil, ovšem společnost mu to neumožňuje. Tim je prostě stydlín u kterého potřebujete prostě klid a nervy. Nakonec zjistíte, že Tim je moc fajn týpek a vždy když ho budete potřebovat, můžete se na něj bez pochybností spolehnout.

"Nesuď knihu podle obalu."

Je to takové kratší shrnutí toho, co jsem si pod pojmem "Hluboko uvnitř" představila já. Prosím, neurážejte mě pokud byl váš názor jiný. Každý člověk si vybaví něco jiného. Zkrátka, než odsoudíme člověka, musíme ho nejdříve pořádně poznat. Ovšem, existují výjimky kdy už na pohled poznám, že slečna s mikinou Detektor mi nebude lahodit. Napište mi jaký máte názor vy, můžete mi i hodit odkaz na váš článek na toto téma, ráda si přečtu vaše názory. :)

A jako bonus vám sem přihodím pár gifů rozkošných koťátek na zpříjemnění dne. :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lencaleni lencaleni | 15. července 2016 v 17:16 | Reagovat

Moc hezký článek, určitě stojí k zamyšlení. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama