Srpen 2016

Lidská krutost a sobectví

30. srpna 2016 v 18:43 | Xuxumber |  Ostatní
Dlouho jsme se neviděli! A proto jsem tady, aby jsem přišla oxidovat s věcmi, které nikoho nezajímají. Někteří si asi říkáte, jak to se mnou dopadlo u zkoušek (ne nikdo si to neříká Tery) a mohu vám říci, že jsem tam byla nejlepší :) Takže jsem měla radost jako nikdy. A teď k ostatním věcem, než se vrhnu na samotný článek. Takže, jsem bez mobilu. Prostě jsem ho restartovala a už se nezapnul. Dále, v posledních dnech pociťuji jakousi nostalgii, když slyším staré písničky, například z filmů. A nevím proč pořád omývám článek těmito blbostmi, když jsem přišla pojednávat i něčem zcela jiném.
Výsledek obrázku pro sad animal tumblr

Zamrzlé srdce (Hetalia fanstory)

23. srpna 2016 v 20:47 | Xuxumber |  Povídky-jednorázové
Ahoj, jelikož mám náladu pod psa, ale mám zároveň napsat něco spojeného s Hetalií, máte to tu. Upřímně, u tohoto příběhu mi je úplně jedno, zda se vám bude líbit nebo ne. Slouží jen k mému vlastnímu uspokojení a to je dostat ze sebe vztek. Ten vztek si půjdu vybít na svou oblíbenou postavu. Nebudu jí nějak ubližovat, v originálním příběhu je už ublížená dost, takže žádný strach. Je asi divné používat svou oblíbenou postavu jako nějaký nástroj, mně to ale pomáhá a té postavě to nějak neublíží protože pochopitelně neexistuje. A proč chci napsat zrovna tohle? Zdá se mi, že lidé předem odsuzují někoho, o kom neví vůbec nic. A přesně takhle je odsuzována i tato postava. Znáte její minulost?

Svědomí

15. srpna 2016 v 21:28 | Xuxumber |  Psaní
Jelikož jsem si pořídila nový sešit, který jsem prostě jakože fakt musela mít, ikdyž mě stál 130,- jsem i tak za něj ráda a myslím si, že mi i za to stojí. No, to je tak když spatříte svou oblíbenou značku Santoro London a pak přichází to rozhodování, s jakým potiskem si vybrat. A jelikož jsem v každé volné minutě do tohoto sešitu přispívala, rozhodla jsem se o to s vámi podělit. Není to žádné umělecké dílo, spisovatel ze mě opravdu nebude. Dělám to jen pro své vlastní potěšení, nikolv pro nějaký obdiv či něco podobného. Tak přeji hezké počtení a snad se někomu bude alespoň část trochu líbit. :)

Boží pictíky Toma Hiddlestona x3

14. srpna 2016 v 19:23 | Xuxumber |  Ostatní
Yo, jelikož jsem přijela z chaty a chci si dopřát trochu klidu, mám tu pro vás naprosto dokonalé fotky naprosto dokonalé osobnosti :3 Ano, je to Tomík Hiddlestoník!! x3 Ty zdrobněliny už jsou určitě otravné ale já si nemůžu pomoct! xD Here we go!