Internet VS Realita

15. srpna 2016 v 20:57 | Xuxumber |  Ostatní


"Jéé další třináctka co bulí!"

.
.
.
Haha. No.

Ono je to vlastně docela jednoduché. Vyjdete ven. Jediné, co vidíte kolem sebe jsou "páry na celý život" který jsou spolu už jeden den!!! Láska forever. Jdete dál, kluk v mikině Erektor řve na celou ulici "Můj život moje story, nelíbí tak sorry" (rok 2010 chce tu hlášku zpátky). Na schodech se tlačí cigánská rodina, která nadává na každého kolemjdoucího. Ve městě žádný klid. Malí spratci, kteří vás posílají do všech možných orgánů, nebo idioti kteří vás soudí jen protože se vzhledově lišíte. A pak potkávání osob, které z celého srdce nenávidíte.

"Nemaluj čerta na zeď."

Nemám v lásce lidi, kteří zveličují problémy. Ale taky nemám ráda lidi, kteří je nevidí. Ty problémy kolem nás jsou. Jen lidé je ignorují a nechtějí je řešit, nebo je sami tvoří. Když jste člověkem, který se ve společnosti cítí nejistě, po určité době mu daný člověk vadí, nebo prostě nechce chodit ven, vítejte v mém světě. Jste zkrátka introvert. Někomu se to zdá jako něco špatného, ovšem na tom nic špatného není. A pokud to někoho z vás uklidní, potvrdila mi to i psycholožka. c:
Introverti bývají ve společnosti často vyčerpaní, takže jim musíte dát chvilku aby se šli "nabít". A právě introverti se nabíjí na internetu, nebo si čtou své oblíbené knihy, v mém případě by to byla nějaká kniha od Oscara Wilda.


"A co ti ten internet jako dává?"


Kdyby mě vidělo okolí, nazve mě závislákem. Je to možná pravda, já si to ale upřímně nevyčítám. Nejsem člen degenerace, který musí neustále sledovat instagram, nebo si psát s kamarádkou která vedle mě sedí. Tak to nefunguje. Komunikuji. Komunikuji s lidmi, kteří mě dělají šťastnou. Kteří tu pro mě vždy jsou a vždy budou. Kteří mají stejné zájmy jako já a rozumím si s nimi. Nechci tvrdit, že lidé v okolí takoví nejsou. Pár se jich najde. Ale řekněme si to narovinu. Moc jich není že? A není to jen o komunikaci. Na internetu je spousta věcí, které vás dokáží učinit šťastnými. Ať jsou to vaši internetoví kamarádi, obrázky, videa, seriály, hudba, hry... Spousta lidí to vnímá jako pouhou ztrátu času a naprostou závislost. Ale věřte tomu, že kdybych si měla vybrat mezi realitou a internetem, internet vyhraje na plné čáře.


A co volíte vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama