Lidská krutost a sobectví

30. srpna 2016 v 18:43 | Xuxumber |  Ostatní
Dlouho jsme se neviděli! A proto jsem tady, aby jsem přišla oxidovat s věcmi, které nikoho nezajímají. Někteří si asi říkáte, jak to se mnou dopadlo u zkoušek (ne nikdo si to neříká Tery) a mohu vám říci, že jsem tam byla nejlepší :) Takže jsem měla radost jako nikdy. A teď k ostatním věcem, než se vrhnu na samotný článek. Takže, jsem bez mobilu. Prostě jsem ho restartovala a už se nezapnul. Dále, v posledních dnech pociťuji jakousi nostalgii, když slyším staré písničky, například z filmů. A nevím proč pořád omývám článek těmito blbostmi, když jsem přišla pojednávat i něčem zcela jiném.
Výsledek obrázku pro sad animal tumblrUž jste se někdy zamysleli nad tím, jak jsou lidé hnusní? Možná se vám to nezdá, a myslíte si že se s tím už nedá nic dělat. Ale to je omyl. Možná se vám to zdá nemožné, tak to ale vůbec není. Je tu jen jeden krok k tomu, aby jste něčím tomuto světu přispěli. Jen jediný. A bezbolestný. Není v tom žádná magie. Tím krokem je...

Natáhnout pomocnou ruku.

..
Opravdu to není nic těžkého. A pokud je vám takovýto pojem cizí, hned vám s ním seznámím.
Čím více toho učiníte, tím více úspěchu přispějete. Nechci po vás, aby jste dávali každý měsíc spoustu peněz na nějaký charitativní projekt, nebo si doma vybudovali záchrannou stanici. Je zde spousta věcí, které vás nestojí absolutně nic. Pojďme si nějaké z nich ukázat.

1) Testovací výrobky

To je sice jeden z těch větších a náročnějších možností, ovšem pokud budete chtít, zvládnete všechno. Jeden z problémů našeho světa je testování na zvířatech. Nejsem vegan, jen to prostě nepodporuji. A tohle je důvod:
Výsledek obrázku pro testování na zvířatech
Výsledek obrázku pro testování na zvířatech

Obrázků je mnohem více, myslím si ale, že už jen tyto dva mluví za vše. A stejně si myslím, že nikdo z vás nemá touhu vidět další. Tyto pokusy se konají denně, na všech možných zvířatech: psi, kočky, potkani, králíci, opice...
Zde je seznam značek netestovaných na zvířatech: http://www.netestovanonazviratech.cz/seznam-znacek-s-hcs-hhps-dostupnych-v-cr.htm


2) Množírny

Ano, Sára a její slavné množírny. Ačkoliv svůj názor vyjádřila výbušnou metodou, jsem na její straně. Má totiž napsrostou pravdu. Když si pořizujete štěnátko (případně koťátko), nezapomeňte si ujasnit pár věcí. Prohlédněte si oba rodiče, místo chovu...vyptávejte se i na otázky, například na porod a tak dále. Tím, že si nebudete kupovat zvíře z množírny hodně pomůžete. Jen se podívejte, za jakých podmínek tito psi žijí:
Výsledek obrázku pro množírny


3) Návštěva cirkusu

V cirkuse vidíte všechna možná divoká zvířata, jak předvádějí různé kousky. Ale řekněte mi, je to opravdu to, co chcete vidět? Takhle cirkus vypadá doopravdy:
Výsledek obrázku pro zvířata v cirkusu
A víte čím pomůžete? Že do něj nebudete chodit.

3) Záchranná stanice

Pokud naleznete malé ptáčátko, nebo zraněnou veverku, nenechte je bezdůvodně zahynout. Stačí zavítat na internet a podívat se na nejbližší záchrannou stanici. Zvířátko můžete položit do krabice, s dostatečným množstvím vody a jídla a nějakou teplou podestýlkou, novinami či hoblinami. Zvířátku tak dáte nový směr.
Výsledek obrázku pro cute owl gif


5) Odpadky


Kurvafix nebuďte líní a běžte ten bordel vyhodit do koše!!! Myslím to smrtelně vážně! Co je tak těžkého na tom, projít se ke koši? Já myslím, že vůbec nic. Tím, že něco vyhodíte na zem ubližujete sami sobě. Víte proč? Představte si, že kdyby tak 1000 lidí stejných jako vy by v ten moment vyhodili papírek na zem. 1000 papírků by bylo nesmyslně vyhozeno. A vemte si, jak pomalu se většina odpadků rozkládá. Nějaké zvíře si zobne zbytku jídla na odpadku a je po něm.
Výsledek obrázku pro odpadky


6) Senoseče


Každý rok se konají senoseče, bohužel zvířata která jsou na loukách se občas připletou do cesty...proto existuje tento projekt ke kterému se můžete připojit: https://senosec.czu.cz/

Opravdu je to tak těžké?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama