Leden 2017

Co dělat když nejde usnout?

22. ledna 2017 v 20:47 | Xuxumber |  Tipy a rady
Zdarec! Jelikož jsem absolutně nevěděla o čem psát a chtěla jsem aby to bylo něco užitečného, napadlo mě vám dát nějaké tipy, co dělat než usnete. Někomu nespavost dělá problém, proto se zkuste začíst do těchto řádků. :)
Výsledek obrázku pro pixel moon

Králíček jako vlčí oběť

22. ledna 2017 v 20:00 | Xuxumber |  Povídky, básničky a jiné
Výsledek obrázku pro bunny girl and wolf boy

Už jen kousek...mé tlapky jež se brodí sněhem mě zdržují. Sotva popadám dech, užírá mě pocit, že se utopím v sněhovém oceánu. Ale já nemohu zastavit. Cítím za sebou ten vlčí dech. Chce se do mě zakousnout, osvojit si mě pro svou smečku. Ale já, bojácný a zbrklý králíček se nechci vzdát. Dneska ještě ne! Potřebuji ho setřást! Tak se rozeběhnu jak nejrychleji mohu a zkusím smyčkovat-ale ne! Smyk se mi nepodařilo vychytat a kutálím se z kopce směrem dolů, do hlubin. Na dno. Vlk mě stíhá zachytit pod krkem. Je konec. Umírám. Poslední co na tomto světě uvidím je moře sněhu. Asi to tak mělo být...počkat co? Vlk nezkousl silou. Podíval se do mých očí plných beznaděje. Co se to děje? Nechce mi ublížit? Pomalu mi spadnou oční víčka, už nemohu dál. Upadám do spánku. A probouzím se v temné oblasti. Kde to jsem? Něco mě hřeje...já ležím pod vlčím chvostem!!! Snaží se mě zahřát? To snad ne...je to přece šelma. Šelmy zabíjí býložravce jako jsem já ve svůj prospěch. Najednou uslyším vytí a a štěkání. To nejde od něj. Blíží se sem další vlci!!! Ten, co mě svírá, zavrčí. Potom ale vstane a vypadá to, že si s ostatními dobře rozumí. Ale notak...ke mně pojď. Proboha, já chci vlka ve své blízkosti! Co když mi ti vlci ublíží? Divně na mě koukají. Jako na kus masa. Na potravu. Udělám krok dozadu. Mám strach. Ale vlk, který získal mou důvěru nedělá nic. Nehybně stojím- a hned se prudce rozeběhnu z nory ven! Pronásleduje mě celá smečka, ten ,který mě chránil před mrazem ale nedělá nic. Proč? To mě měl jen jako zábavu? Vzdávám to. Raději zemřu teď, než hloupě umrznout. Doufám, že zrovna on mě pozře.

Interpreti, kteří stojí za poslech

18. ledna 2017 v 13:39 | Xuxumber |  Tipy a rady
Ahoj všichni! No dobře, tohle nebyl zrovna nejlepší pozdrav. Prosím, nespojujete si mě s nějakou rádoby youtuberkou! :D Nedávno jsem se na youtube podívala na video od slečny pod přezdívkou Bubášek. A její video mě donutilo inspirovat se. Podle mě je to dívka plná temperamentu a je moc milá a svá, což se mi na ní líbí. :) A o čem bylo její video? O interpretech, kteří stojí za poslech. Většinu z nich, které vyjmenovala jsem neznala. A jelikož já miluji hudbu, napadlo mě vám představit interprety, kteří možná nejsou úplně známí ale mají něco do sebe.
Výsledek obrázku pro music tumblr