Falešní fanoušci aneb odpad na druhou

29. června 2017 v 18:17 | Xuxumber |  Ostatní
Všichni známe toho člověka, který se považuje za fanouška kapely, hry, anime nebo něčeho podobného. Chci vám o těchto odpadcích něco povědět. A rovnou si řekneme, proč je nazvývám odpadky fandomů ((:
Výsledek obrázku pro fake fan
Tato skupina lidí je jedna z těch, co mi opravdu dokáže stáhnout žaludek z přirozené hlouposti jiných lidí. Dnes, v 21. století je totiž málo způsobů, jak někoho zaujmout a nebo přitáhnout pozornost. Proto je přece potřeba se chytit nějaké fanouškovské základny, poté si nakoupit hadry s danou tématikou. Víte co je smutné a zároveň vtipné? Když se skutečný fanda toho falešného zeptá na nějakou docela primitivní otázku. Ten falešný jen zírá a je v háji z toho, že neví co má odpovědět. Ukážeme si nyní pár příkladů.

1) Hudební nadšenec

Pokud posloucháte hudební žánry jako je grunge, metal, rock či jim podobné, určitě jste se již s těmito lidmi setkali. Protože svět je plný imbecilů, kteří svůj volný čas tráví na facebookových stránkách "Mám prostě deprese a jsem hrozně edgy" a ti se dozvěděli, že je prostě hrozně swag nosit trička s motivy kapel. Proto se "Háemko" stává jejich přirozeným prostředím. V mnoha případech můžeme být rádi, že logo kapely nepovažují za módní značku- Nirvana si tohle bohužel odnáší nejvíc. Dáme si několik příkladných rozhovorů:

"Jéé, ty posloucháš Nirvanu?" *pravý fanda uvidí triko Nirvana*

"Jo, je to moje nej kapela! Ať žije rock!"

"Umm...víš o tom že je to grunge?"

"Ehm..jooo ale to je to samý ne?" *snaží se vycouvat*

"No, je to podobné. Jaká je tvoje nej písnička od nich?"

"Smells like a teen spirit."

"Není to trochu moc mainstream? Jaký ještě máš ráda?"

"Noo já si moc nepamatuju ty jména. Prostě všechny."

POSLEDNÍ VĚTA JE TEN ZLOMOVÝ BOD. DŮKAZ TOHO, ŽE SI TENTO ČLOVĚK HRAJE NA NĚCO, CO NENÍ A NIKDY NEBUDE. JÁ JSEM FANOUŠEK NIRVANY A TAKY SE MI NELÍBÍ VŠECHNY JEJICH PÍSNIČKY. ŠÍŘTE MÍR A LÁSKU.


2) Profi gamer

Jeden z kolektivů. který osobně nenávidím. Nejsem sice gamer, nějaké hry ale občas hraju a absolutně mě zaráží zejména ladies, co si myslí jak zaujmou kluka zmínkou o League of Legends. Lolko nehraju, nejsem jeho fanoušek ale tyhle "hráčky" bych uškrtila. Kdyby s nimi kluk chtěl hrát, raději se vymluví. Proč? Protože o hře hovno vědí a ví, že se totálně poníží. A drahé dámy...to, že si na mobil stáhnete nějakou gamesku nebo paříte onlinovky na HPD.CZ z vás gamerku opravdu nedělá. Takže pokud chcete nést tento titul, hrajte pořádné hry a ne falešné role. Můj velmi oblíbený případ je u hry The Legend of Zelda (miluju tuto sérii her a vytáčí mě namyšlený nány co o ní nic neví). Hned vám ukáži rozhovor z mého reálného života. Tento rozhovor je mezi mnou a nejmenovanou osobou.

*mluvíme o hrách- zejména o Lolku a přichází má zmínka o TLOZ*

"Legend of Zelda? Joo to jsem hrála."

"A líbí se ti původní design hlavní postavy, nebo spíš ten novější?" (myslela jsem tím jak Link byl ve starších dílech takový roztomilý skřítek a poté se z něj stal takovej ten nabušenej elf)

"Jako já to neřeším, Zelda je hezkej pořád."

DĚLÁŠ SI KURVA ZE MĚ PRDEL?!!!!! ZELDA?!!! JAKEJ ZELDA KURVAFIX??! CHCEŠ MĚ NASRAT?!!! MLUVÍM O LINKOVI ALE UŽ!!!!
Výsledek obrázku pro I´M NOT ZELDA

Takže pro příště gamerky...pokud chcete být moc edgy a cool as fuck tak si tu hru alespoň zahrajte než začnete ze sebe dělat odborníky. Tohle je prosím "ten" váš Zelda:
Výsledek obrázku pro princess zelda


3) zástupce nějakého stylu

No jo...jsi velká gothička protože máš na krku choker a černý rukavice. Občas si poslechneš Black Veil Brides a následně to nazveš black metalem. Chytrá slečna jsi. Doufám, že k sobě najdeš těžkýho metaláka se kterým budete zpívat písničky třeba od Tokio Hotel. Předem vás upozroňuji, že nemám nic proti těmto skupinám!!! Nadávám pouze na neznalce. Tuto část chci zaměřit spíše na trend "SAD BOY". Tento styl zavedl švédský rapper Yung Lean. Od tohoto stylu se odvozuje i styl oblékání a druh hudby. Můžeme sem zařadit takzvaný Vaporwave ( abych to nemusela vysvětlovat: https://sk.wikipedia.org/wiki/Vaporwave ). Do oblékání můžeme zařadit třeba dlouhá volná trička, alternativní motivy, smutné smajlíky. Dal by se sem zařadit i rapper LiL PEEP, kterého jsem i nakreslila. Nejsem rapový fanoušek, tenhle člověk mě ale opravdu zaujal svými texty a stylem. Nezaujal mě tím způsobem, že je to swag jak prase poslouchat ho jen abych měla attention cough že cough Sáro cough... Tady je má kresba LiL PEEPa:4) Hi, my name is otaku and I´m kawaii af

U této části začnu rozhovorem (opět dle skutečné události).

*dívka milující Vocaloid hudbu má na tapetě Hatsune Miku*

"Joo to je ta z jednoho anime ne? Na to jsem koukala ale nemohla jsem najít další díly. Je to moje nejoblíbenější postava."


NA TO NEJDE REAGOVAT JINAK NEŽ:
Výsledek obrázku pro gif dafuq
Takže vám dám radu na závěr. Nehrajte si na něco, co nejste. Buďte sami sebou. Nejen že vytáčíte opravdové fanoušky, vy tímto ponižujete hlavně sami sebe. Necpěte se tam, kde nemáte co dělat, neserte se do věcí, kterým nerozumíte.

Omlouvám se za své agresivní chování, bohužel už ale nevím, jak to sakra někomu vysvětlit. Vím, že se tu tací lidé najdou a že tu budou pořád. Chci jenom to, aby si to už alespoň někteří uvědomili. Servus Severus.
Výsledek obrázku pro wtf severus snape

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aya Aya | Web | 31. července 2017 v 12:49 | Reagovat

Haha, zajímavý článek a dost ze života. :D Znám takových pár lidí, ale nejvíc se s nimi setkám přes blog. Upřímně jde takového trošku pózéra strašně poznat, nebo to je možná spíš zkušenostmi člověka, co on zná a zažil a pak podle té dané osoby si řekne, že to fakt ne. :D Moc ani nevím, jak s takovými lidmi komunikovat, je to celkem dost cringe a samotnou mě to i strašně vysírá, takž se vůbec nedivím tvému negativnímu naladění v článku. Sama mám takové pocity. :D Když sama objevím pro mě něco úplně nového, co mě fakt zaujme a jsem z toho unešená, snažím se o tom zjistit co nejvíc a nevydávat se za rádoby fanouška, když o tom vím ve finále prd. :'D

2 Xuxumber Xuxumber | Web | 9. srpna 2017 v 22:30 | Reagovat

[1]: Yay! jsem tak ráda,že to někdo vidí stejně :D Jak říkáš, taky jsem jich pár našla díky blogu. Bohužel se tyto osůbky pohybují v mém přirozeném prostředí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama