Rozlučka 2017

2. července 2017 v 21:51 | Xuxumber |  Z mého života


Jedna z etap mého života je za mnou...a tou je ukončení základní školy. Jelikož jsme dobrý kolektiv, rozhodli jsme se rozloučit ve velkém. Nikdy na to nezapomenu. Díky této události mám svou třídu ještě raději. Dřív jsme se tolik nemuseli. V poslední době jsme se ale sblížili. A to natolik, že jsem několikrát hystericky brečela. A nejen já. Jedna z mých spolužaček má tátu, který vlastní kemp. Tak nám tedy nabídla, že tam můžeme přenocovat. A jako správní přátelé jsme to rozjeli jak jen nejvíc to šlo...možná až moc.
♥♥

Už jen cesta jako taková byla zajímavá. S kamarádkou jsme se domluvily, že na ni počkám u Penny ve 13.00. Ještě k tomu jsem šla raději dřív, kdyby náhodou. A co se nestalo? Má drahá kamarádka na mě zapomněla. Měla jsem strach, že se do kempu nedostavím. Nakonec se mi ale po telefonu omluvila a vyzvedla mě. Tolik se mi ulevilo. A tak jsme já, Zuzka, Štěpka a Maruška jely z Chomutova do kempu.
Původně nám bylo řečeno, že budeme ubytováni ve stanech, nakonec jsme ale zjistili, že budeme nocovat v karavanu s verandou. Mysleli jsme si, že se tam snad ani nevejdeme. Za chvíli se dozvíte, že se tam spousta lidí skutečně narvala. Všechny věci jsme si hodili do "obývacího pokoje" a vyčkávali na ostatní. Zabydlelo se nás tam 15 (naší třídu tvoří 20 lidí). Jak jsem předpovídala, spolužáci dovezli alkohol. A já z toho měla nahnáno, protože předešlý den prý chatky kontrolovali policisté. Lednička byla naplněná pivem, Friscem, rumem, vínem.
Rovnou vám řeknu, že nikdy dříve jsem takhle nepila. Nepočítám to, že jsem si příležitostě něčeho srkla. Navíc jsem z naší skupiny byla nejvíc střízlivá.
V kempu jsme si našli několik přátel díky tanečnímu parketu, kde jsme to rozjeli ve svém živlu. A mohu potvrdit, že to byl kopec srandy. Nikdy jsem si nenašla přátele takhle jednoduše. Večer jsme si chodili sedat na molo, držet na nohou opilé spolužáky. Někteří byli opravdu nadrbaní, všichni jsme rozdávali polibky. Někteří ale neskončili jen u toho...
K tomu se vyjadřovat nechci, protože nebudu na ostatní práskat osobní věci, kterých možná dokonce litují.
Měli jsme v plánu v noci skočit nazí do vody, kvůli zimě a hromadě lidí jsme se na to vykašlali. Hráli jsme hru "Nikdy jsem", ve které každý prohrál.
Avšak noc, tu jsem v ten moment považovala za horor. Já s kamarádkou šla spát, zatímco vedle vládl nezastavitelný hluk. Nedalo se to vydržet, dokonce k nám v noci vlítli do pokoje a hodili nám buřt do postele (nedělám si legraci, fakt to udělali). Krom toho, ve čtyři ráno nám opět přiběhli do pokoje se slovy: "Za chvíli vyjde slunce!" a zase odešli. Šílenost!


Nikdy bych nevěřila, že budeme mít spolu takový vztah. Díky těmto lidem chápu, co to znamená druhá rodina. V tu noc jsem byla velmi naštvaná na kamaráda, dokonce jsem se rozbrečela a musela odejít. Nechtěl mě sice pustit a objímal mě s tím, že to bude dobrý. Jenže já nechtěla omluvu v podnapilém stavu. Tak jsme s holkama odešly na parket, kde jsme narazily na pár kluků od nás. Nečekala jsem od nich takovou podporu. Opravdu se zajímali o to, co se mi stalo a proč brečím. Utěšovali mě, objímali, dávali polibky, utírali slzy. Sebrali se a šli dotyčnému domluvit. V ten moment jsem byla tak šťastná. Byl to moment, kdy jsem si mohla říct:
"Ano. Tohle jsou oni. Tohle jsou ti, se kterými se chci bavit do konce svého života."
https://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0

"Každou noc jsem se modlila, že najdu svoje lidi a konečně jsem je nalezla na otevřené cestě.
Neměli jsme co ztratit, nic co nabýt, nic po čem jsme víc netoužili, než přetvořit naše životy do veledíla
Žít rychle. Zemřít mladě. Být divoký. A užívat si.
Věřím v stát který Amerika bývala.
Věřím v člověka kterým se chci stát.
Věřím ve svobodu otevřené cestě.
A moje motto je stejné jako jindy:
Věřím v milosti cizích lidí. A když jsme v boji sama se sebou jezdím, prostě jezdím.
Kdo jsi?
Jsi v kontaktu se svými nejtajnějšími fantaziemi?
Vytvořil sis pro sebe život, kde je můžeš zažít?
Já jo. Jsem zatraceně bláznivá."

-Lana Del Rey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama