Definice lásky a dnešní vztahy

12. prosince 2017 v 21:39 | Xuxumber |  Ostatní
*životní poradna mode activated*

Láska může pro někoho bý dosti ohrané téma. Ale věřte mi, že není. Mnoho lidí se ještě nenaučilo její podstatu. Média jen předhazují falešné předsudky. Je to k smíchu a k pláči zároveň, když to vidím. Lidé si myslí, jak jsou zamilovaní...přitom spolu chodí jen kvůli vzhledu a zájmům. Nejsmutnější na tom je, že si to sami nepřiznají. Všude vidím ty ohrané páry, kde holky fackují své kluky a chtějí po nich hory doly. Smutné. Nesnáším sexismus a tohle debilní rozlišování. Násilí by nemělo ve vztahu vůbec vznikat (pokud se nejedná o nějaké společné úchylky samozřejmě). Tenhle článek je pro ty, kteří se hledají a stále nepochopili, o čem taková láska je.
Výsledek obrázku pro nicole dollanganger tumblr

Je to docela jednoduché. To jen my jsme zblbí společností. Věřte tomu, že když budete mít nutkání se neustále přetvařovat a podlézat někomu tím, že se začnete oblíkat jako on, chovat se jako on...budete nešťastní. Pokud tomu druhému na vás záleží, nebude vás chtít měnit. Jde o to brát se tak, jací doopravdy jsme. Zamilovat si nedostatky druhého je důležité. Někomu to může připadat směšné, ale já to říkám pořád a řeknu to i teď- nedokonalosti jsou dokonalosti. Je to něco, čím člověk skutečně je. Tím, že jste sami sebou a jste k sobě upřímní jen upevňujete pouto a hlavně důvěru. Jakmile tam ta důvěra není, nemůže to fungovat. Stejně tak nemůže fungovat vztah založený na sexu. Je to čistě můj názor a vím, že za tohle tu dostanu pěknou sodu...ale podle mě prostě sex bez lásky není sexem. Ano, jsem ještě mladá, ano, možná jednou změním názor. Je naivní si to myslet ale já o beru jako něco, co upevňuje fyzický kontakt s danou osobou díky tomu, že se někomu plně odevzdáte...a pak je to hezký. Prostě chcete být člověku co nejblíže. A mrzí mě, že se lidé podvádějí...člověk, který miluje tohle nikdy neudělá. A nechápu ty lidi, co po druhých vyžadují naprostý pitomosti (u holek většinou peníze a u kluků aby to byla ta největší miss s vyhlazeným ksichtem). Proč prostě nejste rádi za to, že spolu můžete být? Proč nejse rádi za společně strávený čas? Proč nejste rádi za tu vzájemnou oporu? Hledí se vůbec na tohle ještě dneska? Ne. Jsem ráda, že já ano. Protože vztah založený na takových hovadinách mi leží v žaludku. Přestaňte úmyslně někoho hledat (většinou jsou to lidi, kterých si jen tak nevšimnete) protože v tom dost jde o vzhled. Mějte se rádi. Každý ten pocit zažije. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zapiskyspekouna zapiskyspekouna | Web | 12. prosince 2017 v 22:17 | Reagovat

Jo, článků jako je tenhle jen houšť a větší kapky!

2 Ellie Ellie | 17. prosince 2017 v 16:49 | Reagovat

Super článek. Máš naprostou pravdu,já zrovna teď něco takového prožívám. (Ty víš s kým). A spousta lidí nemůže pochopit proč ho mám ráda a proč se mi tak líbí.

3 Xuxumber Xuxumber | Web | 23. prosince 2017 v 17:22 | Reagovat

[1]: Děkuji za podporu!

4 Xuxumber Xuxumber | Web | 23. prosince 2017 v 17:23 | Reagovat

[2]: Děkuji <3 Vím, že to máš teď těžký. Ať si každý říká co chce, nikdo nemůže ovlivnit tvé pocity.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama