Originální a úžasní interpreti

12. prosince 2017 v 20:34 | Xuxumber |  Tipy a rady

Všechny vás vítám! Dlouho jsem ničím na tento web nepřispěla, ale byla jsem v poslední době zaneprázdněná víc než dost. Škola mi dává docela zabrat. Kromě učení vstávám denně v 5 hodin a mám výuku do 14:50. Aby toho nebylo málo, musím jezdit půl hodiny autobusem a následně jdu půl hodiny pěšky do kopce. Takže doma většinou spím. A víkendy trávím s člověkem, co je neustále po mém boku, takže mi dodává energii a důvod se smát. Já jako milovník hudby zabrouzdala do svého archivu a přinesla vám několik umělců, kteří za to sakra stojí! Takže neváhejte a koukejte je podpořit! Snad se vám tvorba některých z nich zalíbí.

Noah Kittinger (Bedroom)
Výsledek obrázku pro noah kittingerNoah Kittinger (dříve vystupoval pod pseudonymem Bedroom, avšak nedávno jej označil za uzavřený projekt) je zpěvák tvořící především alternativní hudbu žánru indie. Pochází z Nashville. Příliš osobních informací o něm nevím, mohu ale srdečně říct, že jeho hudbu jsem si naprosto zamilovala. Jeho nejznámější skladbou je Nothing Lasts.

Princess Chelsea
Výsledek obrázku pro princess chelsea Kouzelná bytost! Hned, jak jsem od ní uslyšela The cigarette duet jsem věděla, že mě jen tak bavit nepřestane. A víte co? Měla jsem pravdu. Ta píseň je naprosto geniální a pravdivá. Tuto skladbu zpívala společně se zpěvákem pod jménem Jonathan Bree (o kterém se ještě zmíním). Mezi mé oblíbené skladby od ní ještě řadím Yulia (píseň o dívce, která má strach o svou kamarádku- nevěří, že je šťastná ve vztahu (nebo jsem to tak alespoň pochopila)) a Monkey eats bananas (je to šílenost pro mě).

Jonathan Bree
Výsledek obrázku pro jonathan bree Tento zpěvák z Nového Zelándu se proslavil předeším díky skupině The Brunettes. Moc se mi líbí jeho hlas, je to hedvábí pro mé uši. Skupina je poměrně známá, ale jeho nejznámější sólová skladba je You're so cool. Jedná se o alternativní druh hudby, ovšem.
Chelou
Výsledek obrázku pro chelouChelou znamená ve francouzkém jazyce "podivný". Jeho hudba je poměrně klidná, uvolňující. Navíc se na videoklipu k písni Halfway to nowhere podílela má oblíbená umělkyně Polly Nor (ztvárňuje ženy a jejich démony).

Aurora Aksnes
Související obrázek AURORA je vcelku známá norská zpěvačka. Podle mě má naprosto okouzlující hlas! Osobně mám od ní nejraději písničku Murder song, vy ale tuto osobu budete znát díký skladbě Running with the wolves.

Moriah Pereira (Poppy)
Související obrázek Poppy se proslavila na Youtube díky svým znepokojující videím (například video I'm Poppy viděla spousta lidí). Na tuto bytost mají lidé různé názory. Ale podle mě je neobyčejná a úchvatná. Líbí se mi, jak svou postavu tak dobře hraje a nevychází z roleplaye. Mám od ní ráda spousu písniček (třeba My style, Computer boy) ale také covery (My kind of woman od zpěváka Mac Demarco).


Jsem moc ráda, že jsem na tyto nadané lidi narazila! Jejich hudba mě doprovází každý den do školy. Pokud máte pro mě nějaký tip, který interpret by se mi mohl líbit, neváhejte a pošlete mi je do komentářů! Ráda si je poslechnu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama