Dívka s panenkami

18. února 2018 v 18:19 | Xuxumber |  Psaní
Všiml si vůbec někdo, že ta zvláštní dívka neustále chodí do lesa? Není se čemu divit, určitě chce přijít na jiné myšlenky. Říká se, že to má doma těžké. Musí se starat o bratříčka s bipolární poruchou, její tatínek je neustále na cestách s nějakýma tetičkama. A její maminka pořád pláče s placatkou ve své fialové ruce. Nebohé děvče, navíc pomalu končí léto a ještě bude mít plno starostí ohledně školy, kde je zcela nevýrazná. Málokdy promluví a její porcelánová pleť splývá s bledými stěnami třídy. Lidé se snažili být k ní ohleduplní, avšak většinou neodpovídala na jejich otázky. Jednou takhle stála skupinka malých dětí u hřiště, co bylo téměř v rozkladu a pozorovali tu dívenku. Nesla igelitovou tašku, v druhé ruce měla kameru menší velikosti. Z tašky vyčnívala popraskaná porcelánová nožka. Jedno dítě ze skupinky, holčička s blonďatými kudrnatými vlásky v šatičkách té nejnovější kolekce se k dívce rozeběhlo. Zastavila se a s nadšením se otázala: "Mohu se podívat na tvé panenky?" usmívala se, přestože se ji úsměvu od dívky nedostalo. Ale dostala se ji tichá a znepokojivá odpověď: "Teď jdeme na procházku do lesa. Můžeš jít s námi." Malé děvčátko zajásalo a dala se se slečnou s panenkami do kroku. Zamávala svým kamarádům na rozloučenou a zmizela s tou podivnou dívkou v uličce. Už tu maličkou hledají dva týdny. Děti neustále obviňují tichou dívku. Ta ale tvrdí, že děvčátko doprovodila domů. Žádné důkazy nebyly potvrzeny, proto obvinění padlo. Avšak detektivům případ nedal spát. Lidé z vesnice dívenku dlouho neviděli, jen ji občas zahlédnou jak mizí v domě, nebo jak táhne velké igelitové pytle směrem k lesu. Jedna starší paní ji vyhrožovala, že ji nahlásí za znečišťování životního prostředí. Jediné, co slečna řekla bylo: "Je to jen krmení pro zvířátka. Ti silnější pojídají ty slabší." a opět zmizela hluboko mezi stromy. Pověřený detektiv dostal za úkol vyslechnout děti. Každé z nich tvrdilo, že ji naposledy viděli odcházet se slečnou, která u sebe měla panenky. Nebylo to platné až do doby, kdy jeden chlapec zmínil dívčinu kameru. Mohl to být dobrý důkaz, pokud to nepomůže, případ se bude muset zapsat jako nevyřešený. Policie zaklepala na chárající dveře. I po několika pokusech nikdo neotevřel. Jeden z policistů dveře vyrazil a všichni se vydali slídit po domě. Nikde nikdo, jen plno prachu a zanedbaná domácnost. Dlouho tu nikdo nebyl. Jeden z vyštřovatelů se vydal po vrzajícím schodiši do pokoje, který údajně patřil dívce- růžové popraskané stěny, dekorace ve stylu 50. let. Už chtěl pátrání vzdát...jenže když se zadíval do odpadkového koše, spatřil zaprášenou kameru. "Áha!" zvolal a ihned se snažil kameru zprovoznit. Nebylo to snadné, ale povedlo se. A to, co v ní našel ho šokovalo:
Výsledek obrázku pro CHILD murder photo
Výsledek obrázku pro murdered photo

Více fotografií nesměli detektivové zveřejnit. Dostali povolení zveřejnit úryvek z dívčina deníku:

14. srpna, 1998
Milý deníčku,
dnešní den byl vcelku nabitý. Moc se těším na to, co ještě přijde. Už na mě hází vinu. Je mi líto, že lidé odsoudí vše, jen nenahlíží na to, co za tím vším stojí. Opravdu jsem to nechěla dělat. Chtěla jsem jen pomoct. Bratříček se neustále trápil, tak jsem ho ušetřila jeho starostí. Tatínka a jednu z tetiček jsem vzala na procházku, protože tatínek má rád procházky s tetičkama. Maminka měla neustále problémy a tatínek ji týral, tak si to teď alespoň nepamatuje. A ano, to malé děvčátko...viděla, jak uspávám tatínka. Rozplakala se, a já nevěděla jak ji utišit. Tak jsem ji také uspala. Copak nikdo nevidí, jak se snažím? Lidé mě nemají rádi, vždy mě jen litovali ale nikdy nepomohli. Tak si pomůžu sama. Zavřu se do skříně plné panenek, jsou to mé nejlepší kamarádky. Sbohem deníčku, děkuji ti za to, že jsem se ti směla se vším svěřit.
Tvá Araminta.

Policista zalapal po dechu, když otevřel skříň s rozkládajícím se tělem. Dodnes má problémy s vlastní psychikou a navštěvuje terapie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ValarMorghulis ValarMorghulis | 24. února 2018 v 0:06 | Reagovat

Tohle je dost temný, jsi ok?

2 Xuxumber, Okurka, Levitace Xuxumber, Okurka, Levitace | 9. dubna 2018 v 10:51 | Reagovat

[1]: Samozřejmě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama